Logga in
Bli medlem
Bli medlem

Kontakta oss

Sveriges Frisörföretagares Service AB

Besöksadress: Dalagatan 7

Postadress: Box 626, 10132 Stockholm

 

Tel: 08-87 04 30

Öppettider: Måndag - Torsdag 9:00 - 16:00, Fredag 9:00 - 15:00

Lunchöppet varje dag!

 

Vi som arbetar på huvudkontoret

Ted Gemzell
VD
Tel: 08-445 88 10
Mob: 073-522 88 28
ted.gemzell@frisor.se
Staffan Westman
Vice VD
Tel: 08- 445 88 03
Mob: 070-6579778
staffan.westman@frisor.se
Wiveka Gillow
Marknadschef
Tel: 08-445 88 11
Mob: 070-686 58 11
wiveka.gillow@frisor.se
Marika Grönroos
Administrativ koordinator
Tel: 08-445 88 02
marika.gronroos@frisor.se
Lillemor Larsson
Ekonomi
Tel: 08-445 88 13
lillemor.larsson@frisor.se
Tanja Djordjevic
Administrativ koordinator
Tel: 08-445 88 01
tanja.djordjevic@frisor.se
Annette Fogelmark
Utbildningskoordinator
Tel: 08-445 88 09
annette.fogelmark@frisor.se
Thomas Francke
Jurist
Tel: 08-445 88 07
thomas.francke@frisor.se
Lotta Linde
Utbildningskoordinator
Tel: Tjänstledig
lotta.linde@frisor.se

Förtroendevalda

Johan Hellström
Ordförande
Mob: 0708 544 418
johan.hellstrom@bjornaxen.se
Marie Langwagen
Vice Ordförande
Tel: 0322-15900
Mob: 0730-553304
marie@no19.se
Winnie Lynbech
ledamot
Tel: 013-130847
Mob: 0707-437383
winnie.lynbech@frisor.se
Anna Wilander
Ledamot
Tel: 0250-40208
Mob: 070-6448279
wilander17@hotmail.com
Jannice Tiger
Ledamot
Angelica Björk
Ledamot
Mirre Dehlin
ledamot
Tel: 08-6500050
Mob: 0708-308230
info@mirres.se
Ida Backlund
Ledamot
Therese Haleving
Ledamot
Mob: 0736-743447
theresehaleving@gmail.com
Anki Wiklund
Internrevisor
Tel: 0703-634019
ankisfrisering@gmail.com
Eva B Andersson
Internrevisor
Mob: 070-8123317
salong.saxess@gmail.com
Heléne Karlsson
Internrevisorsuppleant
Mob: 073-3121300
helene@salongetage.se
Eva Moring
Internrevisorsuppleant
Tel: 08-7410074
Mob: 070-5425171
eva.moring@telia.com

Nomineringsråd

Viktoria Monié
Ordförande Nomineringskomitté
Mattias Holmkvist
Sara Franzén
Linda Schuster
Helen Westberg Kaic
Erika Lydén
Suppleant
Annelie Herre Sjöström
Suppleant